WATCH Justin Bieber’s Movie Believe!

Watch first 10 minutes of Bieby’s flop film Believe.

 • anna

  yeah i don’t see why he had a second one. obviously for money, or how they like to call it- “for the fans”. but it was nothing new. everything fans of him already knew..should have made a concert movie if anything. the first one was better in my opinion, this was just a waste of money and a bit disappointing

 • Queen Amanda Bynes

  Thanks, but no thanks.

 • roxanneXD

  Oceanup: Watch first 10 minutes of Bieby’s flop film Believe. lol

 • Adrian Skiba

  Renowacja to dla Ciebie problem? Nie popadaj w histerię, nasza firma na sto procent Ci pomoże. Wystarczy jedynie, że wstąpisz na stronę internetową i ujrzysz, jak wiele Ci proponujemy. Zobacz tutaj remonty warszawa, zatelefonuj do nas i zacznij radować się renowacją i efektami po jego zakończeniu.

 • Marina And My Diamonds

  I don’t.. want to.

 • http://zarriall-zombies.tumblr.com FuckHarry

  My best friend invited me to watch this I was like girl byeeeee!

 • Cvb

  haha the fans are copy to JB is jonas brothers not justin bieber thats ridiculous

 • JUG

  Harsh Oceanup. Too. Harsh.

 • Eva

  lol…. I actually watched it. He is definitely no prodigy judging by his piano skills… I mean he is okay, but not excellent. His voice could be something if he just put his act together and maintained an image that hasn’t already been done, he should just be himself – people like to claim they have grown and changed and blah blah blah but honestly we don’t change that much…. But it still remains the most annoying thing about him is his fans, then his clothes… then his attitude. Aargh… 7 minutes of my life wasted. I should not care at all but Selena… okay Bye.

 • Lauren

  I definitely would not call myself a fan of Justin, nor would I call myself a hater, but I watched this clip out of curiosity and frankly it just makes me feel a little sad for him. The boy is clearly talented and has a love for music, it’s just sad and annoying to watch him throw it all away to be what he thinks is ‘cool’. People make mistakes but for Christ’s sake pull your shit together mate, it’s not big, it’s not funny and it’s certainly not clever. Grow up and you might actually have a half decent career. End of.

 • http://www.poscieldladzieci.pl Wioletta23

  W wypadku gdy już nijakie medykamenty nie wspierają Ci z wychodzeniem kłaków, musisz pomyśleć o czynności. Transplantacja włosów na pewno zadziała. Zabieg jest w kompletni pewny i przywraca piękny wygląd wszelkiemu konsumentowi.

 • Janina

  W niektórych sprawach jeden powierzony obrońca nam nie starczy do zyskania każdej sytuacje. Każdy z nich ma swoją specjalność, w której jest bardzo dobry. Dlatego też mecenasowie ze sobą współpracują. Kancelaria adwokacka Poznań to najkorzystniejsza gromada w mieście.

 • krowka

  Promocja spółki jest kluczem do jej triumfu. Dzięki trafnie przeprowadzonej walki reklamowej możemy pozyskać wielu świeżych konsumentów. Jedną z funkcji, które mogą pozostawać w niej wykorzystane są krówki reklamowe z omenem firmowym. Przydają się one idealnie do promocji każdej firmy.

 • kwiatek90

  Kleje, smary, oleje i wiele więcej. Nienagannie rozumiemy potrzeby mechaników, majsterkowiczów oraz wszelkich, którzy dbają o to, co maszynowe. Właśnie dlatego stworzyliśmy punkt sprzedaży, który proponuje kotwa! Dla nas nie ma zestawu połączonego z klejami lub też olejami, którego byśmy nie znali. Najlepsi fabrykanci najmniejsze ceny, najszybsza adaptacja. Tym charakteryzuje się nasz punkt sprzedaży. Jeśli w następstwie tego szukają Państwo pomocy w znalezieniu najlepszego asortymentu – gorąco zapraszamy do nas. Gwarantujemy bardzo dobrą obsługę i podejście do kontrahenta, które warte będzie medalu.

 • http://www.zaprojektujswojewlosy.pl/ bigbit99

  Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości części do maszyn budowlanych. Jeżeli wobec tego szukają Państwo pomocy w tej sferze – zapraszamy na witrynę i do skorzystania z oferty. Zapewniamy, że czesci cat na pewno Państwa nie zawiodą. Pokrewnie, jak ceny, które są interesujące oraz najniższe na rynku. W końcu stworzona przez nas|nasza idealna korporacja to eksperci, którzy znają się na rzeczy.